O nás

EquiT&T z.s. je spolek založený na podzim roku 2019 který vznikl proto, aby zastřešil naše kurzy, semináře a další aktivity, díky kterým rozvíjíme vztahy mezi lidmi a koňmi.

Kontaktovat nás můžete na info@equitat.cz

Kdo za ním stojí?

VĚRA VRÁNOVÁ
Baví mne poznávat lidi i koně a nejlépe oboje dohromady. Jako malá jsem začínala v jezdeckém klubu, kde jsem později měla možnost pomáhat při obsedání poníků. Díky tomu jsem se začala věnovat právě přípravě koní a poníků tak, aby byli nejen připraveni pro sportovní ježdění, ale zároveň byli spolehlivými parťáky dětem i dospělým, ze země i ze sedla. Velkým tématem je pro mne bezpečnost u koní, spolehlivý a spokojený kůň.
Další mé velké téma je sebepoznání. Skrze vlastní zkušenost a osobní cestu se mi začal propojovat svět psychologie a koní – zvířat, která mají úžasnou schopnost člověku zrcadlit jakýkoli rozpor. Pro úspěšné vztahy – ke koním, lidem i sama sobě – je podle mého právě poznání sebe sama nejdůležitější. Sebepoznání pomocí koní je pro mne nedílnou součástí nejen kurzů a terapeutických sezení, ale i běžných tréninků.
tel. 724 390 625 , email verka.vranova@gmail.com více o mně >>


Katka Vítková
Vzdělávání je mým motorem. Živí mě jak profesně, tak je pro mě motivací se neustále posouvat. Prvních 20 let života se můj život točil kolem zvířat, aby pevně zakotvil u koní. Druhé dvacetiletí mi ukázalo, že mojí druhou vášní jsou lidé. Jejich příběhy, touhy, motivy, dary i bolesti. 
Obojí se mi propojuje v kurzech EquiT&T. Přináším do nich techniky z absolvovaného koučovacího i sebezkušenostního výcviku, práci s tělem, dotekem či kreativitou. Ráda Vás budu provázet po Vaší cestě seberozvojem a sebepoznáním. Mými silnými stránkami je partnerský přístup a zážitková pedagogika. Jsem výborný posluchač.

tel. 731 053 183, email kacenci@gmail.com více o mně >>

Kristýna Malenínská
Vzdělávání a práce s jezdeckými dvojicemi už mnoho let neodmyslitelně patří do mého života. Vše to začalo v mládí pravidelnými návštěvami jezdeckého oddílu a hned na prahu mé plnoletosti to vyústilo až v pořízení vlastního koně (a časem ne jen jednoho).
Vždy mezi mé cíle patřilo na koni nejen jezdit, ale také s ním mít vytvořený nějaký vztah a nemít ho jen jako sportovní náčiní, které je mi ještě k tomu mnohdy skoro až životu nebezpečné. Znamená to pro mě podle aktuální situace a stupně výcviku mít možnost koně odjezdit jak na nákrčáku bez sedla tak na drezurní uzdě v obdélníku či s ním jít jen ohlávce na procházku ze země a nebát se o život nás obou. Tento přístup se snažím předávat i svým svěřencům a práci vždy mám snahu uzpůsobit co nejvíce jak ke spokojenosti koně, tak ke spokojenosti jezdce.

tel. 724 239 999, email kristynamaleninska@gmail.com

EQUIT&T z.s.
info@equitat.cz, tel. 724390625
IČO: 08509948
Sídlo: Peklo 3, 257 89 Heřmaničky
Bankovní spojení: 1300769000/2700

%d blogerům se to líbí: