O nás

EquiT&T z.s. je spolek založený na podzim roku 2019. Vznikl, aby zastřešil naše kurzy, semináře a další aktivity, díky kterým rozvíjíme vztahy mezi lidmi a koňmi. Mezi naše členy patří zejména jezdci a majitelé koní – rekreační i sportovní, děti i dospělí.
Chcete se k nám přidat?

Kdo za ním stojí?

Kristýna Malenínská
Vzdělávání a práce s jezdeckými dvojicemi neodmyslitelně patří do mého života.
více o Týnce >>
tel. 724 239 999

Věra Bakalářová
Baví mne potkávat nové lidi i koně a pomoci jim kráčet po jejich vlastní cestě.
více o Věrce >>
tel. 724 390 625
Kateřina Vítková
Vzdělávání je mým motorem. Živí mě jak profesně, tak je pro mě motivací se neustále posouvat.
více o Kačence >>
tel. 731 053 183

Věra Bakalářová (Vránová)
Baví mne poznávat lidi i koně a nejlépe oboje dohromady. Jako malá jsem začínala v jezdeckém klubu, kde jsem později měla možnost pomáhat při obsedání poníků. Díky tomu jsem se začala věnovat právě přípravě koní a poníků tak, aby byli nejen připraveni pro sportovní ježdění, ale zároveň byli spolehlivými parťáky dětem i dospělým, ze země i ze sedla. Velkým tématem je pro mne bezpečnost u koní, spolehlivý a spokojený kůň.
Další mé velké téma je sebepoznání. Skrze vlastní zkušenost a osobní cestu se mi začal propojovat svět psychologie a koní – zvířat, která mají úžasnou schopnost člověku zrcadlit jakýkoli rozpor. Pro úspěšné vztahy – ke koním, lidem i sama sobě – je podle mého právě poznání sebe sama nejdůležitější. Sebepoznání pomocí koní je pro mne nedílnou součástí nejen kurzů a terapeutických sezení, ale i běžných tréninků.
web >>

Kateřina Vítková
Vzdělávání je mým motorem. Živí mě jak profesně, tak je pro mě motivací se neustále posouvat. Prvních 20 let života se můj život točil kolem zvířat, aby pevně zakotvil u koní. Druhé dvacetiletí mi ukázalo, že mojí druhou vášní jsou lidé. Jejich příběhy, touhy, motivy, dary i bolesti. 
Obojí se mi propojuje v kurzech EquiT&T. Přináším do nich techniky z absolvovaného koučovacího i sebezkušenostního výcviku, práci s tělem, dotekem či kreativitou. Ráda Vás budu provázet po Vaší cestě seberozvojem a sebepoznáním. Mými silnými stránkami je partnerský přístup a zážitková pedagogika. Jsem výborný posluchač.

Kristýna Malenínská
Vzdělávání a práce s jezdeckými dvojicemi už mnoho let neodmyslitelně patří do mého života. Vše to začalo v mládí pravidelnými návštěvami jezdeckého oddílu a hned na prahu mé plnoletosti to vyústilo až v pořízení vlastního koně (a časem ne jen jednoho).
Vždy mezi mé cíle patřilo na koni nejen jezdit, ale také s ním mít vytvořený nějaký vztah a nemít ho jen jako sportovní náčiní, které je mi ještě k tomu mnohdy skoro až životu nebezpečné. Znamená to pro mě podle aktuální situace a stupně výcviku mít možnost koně odjezdit jak na nákrčáku bez sedla tak na drezurní uzdě v obdélníku či s ním jít jen ohlávce na procházku ze země a nebát se o život nás obou. Tento přístup se snažím předávat i svým svěřencům a práci vždy mám snahu uzpůsobit co nejvíce jak ke spokojenosti koně, tak ke spokojenosti jezdce.