Webinář: Vlastní kůň

Sníte už od dětství o vlastním koni a hodláte si tento sen splnit?
Jezdí Vaše dítko na koni a každý den se ptá, kdy budete moci pořídit vlastního?
Chcete překvapit partnera/rku a pořídit jim koně?
Jste čerstvými majiteli koně a chcete vědět, že jste nic nezanedbali?

Zajímá vás, co takový kůň potřebuje a kolik to všechno stojí?

Právě pro Vás bude tento webinář.
Nerozhodnu za vás, zda je to zrovna ve Vašem případě dobrý nápad. Ale pomohu Vám udělat infomovanější volbu, upozorním na nejčastější problémy a provedu Vás procesem výběru a koupě koně.

Webináře se můžete zúčastnit naživo a klást dotazy, nebo ho shlédnout na Youtube (tam se objeví cca týden po konání).

Webinář bude rozdělen do dvou částí:

1. díl: Mám na to pořídit si koně? (živé vysílání v úterý 29. 11. 2022 od 18:30)
V první části si odpovíme na nejdůležitější otázky – kolik takový kůň stojí peněz, času a energie, co vše potřebuje a kdy je ten správný čas koně si pořídit. Samozřejmě, na to jednoznačně odpovědět nelze. Nicméně jezdecký svět si rozdělíme na čtyři typické příklady majitelů koní, s jejich typickými motivacemi a typy koní, které si pořizují. Mezi jednotlivými skupinami se již dá jakási struktura najít – od typu ustájení po množství financí, které jejich nový koníček pojme.


2. díl: Jak koupit koně (živé vysílání v úterý 13. 12. 2022 od 18:30)
Pokud už jste se rozhodli, že vlastní kůň je to pravé, v druhé části webináře se zaměříme na to, jak probíhá proces koupě koně. Na „nudné papírování“, proces výběru a zkoušení koně i na to, co můžete očekávat po příjezdu svého čtyřnožce domů.

Upozornění: zabývám se zejména rekreačními, skokovými a drezurními jezdci. Westernový sport bude zastoupen taktéž. Pokud vás lákají dostihy, vytrvalost, spřežení, chov minihorse či podobná specialita, možná vám nedokážu pomoci.

Webinář nabízíme všem bezplatně.
Pokud se chcete zúčastnit živého vysílání, vyplňte přihlášku níže. Na živém vysílání můžete klást dotazy. Pokud nechcete sdílet své kontaktní údaje, vyčkejte na Youtube video.